MİMARİ PROJE

GET IN TOUCH 

Mimar Sinan’dan Acem Ali’den günümüze uzanan mimari kültürün izlerini modern anlayış ve teknoloji ile birleştirmek...

Yola çıkarken bir soruya cevap aramaktı hedefimiz: “Daha iyi bir dünya, daha yaşanılır bir çevre nasıl olmalıdır?”

Bulundukları coğrafyayı ihya etmeyi temel felsefe edinmiş atalarımızdan, Mimar Sinan’dan Acem Ali’den günümüze uzanan mimari kültürün izlerini modern anlayış ve teknoloji ile birleştirerek kimlik sahibi eserler oluşturmak hedefiyle çıktığımız bu yolculukta kararlı adımlarla ilerliyoruz.

Eserlerimizi projelendirirken insanı ve çevreyi odak noktamız olarak belirliyoruz. Projelerimizi insanı, çevreyi ve doğanın korunmasını, sosyal yaşam kalitesinin arttırılmasını hedeflerken diğer yandan da antropolojik, psikolojik ve sosyolojik parametreleri de göz ardı etmeden hassasiyetle adeta bir dantel gibi ince ince işlenerek oluşturuyoruz.

Bina yapmak değil eser üretmek felsefesiyle hareket ettiğimizde, bulunduğumuz coğrafyaya, varisi olduğumuz tarihi mirasımıza ve bizden sonra gelecek olan yeni nesillere karşı olan sorumluluğumuzun farkında olmadığımız tek bir an söz konusu olmayacağının farkında olarak hareket ediyoruz.

Sonu olmayan, varış noktasını her seferinde biraz daha yükseğe taşıdığımız bu yolculuğumuzda mükemmeli aramak, her zaman daha iyiyi, daha güzeli bulmak için çabalamak en önemli enerji kaynağımız.

Projelerimizde çevreye ve doğaya karşı hassasiyetimizin gözle görülür bir fark yaratması için çalışıyoruz. 

Yolculuğumuzda emekleri, eserleri, fikirleri ve varlıklarıyla yolumuza ışık tutan, bize eşlik eden tüm yol arkadaşlarımıza saygıyla…